Rehabilitačný lekár Bratislava

Úvodné vyšetrenie rehabilitačným lekárom

Úvodné vyšetrenie zahŕňa dôkladnú prehliadku a rozhovor u rehabilitačného lekára, ktorý posúdi zdravotný stav klienta a vykoná diagnostiku zameranú na funkčné poruchy pohybového aparátu svalového systému a tiež zistenie príčin bolesti krčnej, hrudnej a driekovej chrbtice.

V našej ambulancii sa špecializujeme na bolesti chrbta bez vyžarovania alebo s vyžarovaním do horných alebo dolných končatín. Rehabilitačný lekár Bratislava poskytuje služby, ktoré zahŕňajú vyšetrenie, diagnostiku a terapiu náhlych a dlhodobých problémov s chrbticou, ako aj stavy po operáciách chrbtice, problémy a problémy s pohyblivosťou. Okrem toho sa venujeme aj pooperačným stavom po operácii kĺbov a svalov a príprave klientov pred chirurgickým zákrokom. Ponúkame rehabilitáciu, ktorá predchádza zraneniam a znižuje riziko ich výskytu, a tiež kompenzačným cvičeniam pre rekreačných športovcov a športovcov.

Rehabilitačný lekár Bratislava – vyšetrenie
Rehabilitačný lekár – vyšetrenie

Kontrolné vyšetrenie rehabilitačným lekárom

Rehabilitačný lekár po začatí a integrovaní fyzioterapie vykoná kontrolu efektívnosti odporúčanej starostlivosti. Zhodnotí aktuálny stav klienta a navrhne ďalšie kroky, ktoré pomôžu klientovi dosiahnuť ďalší pokrok vo svojom zdravotnom stave.

Ambulancia – rehabilitačný lekár Bratislava

Objednajte sa!


Objednajte si u nás procedúru, cvičenie alebo vyšetrenie.

Objednať sa u nás môžete telefonicky na +421 949 282 000 alebo emailom na ambulancia@rehabilitacia.sk.